رد کردن لینک ها

اپلیکیشن چیست ؟

اپليكشين چیست ؟ يك نرم افزار كاربردي است كه در ترجمه فارسي به آن نرم افزار كاربردي مي گويند و با سخت افزار ها و پردازنده ها در ارتباط است . اپليكشين انواع مختلفي دارد كه ما با توجه به نياز خود آن ها را نصب مي كنيم

مدرسه هوشمند چيست؟

مدرسه هوشمند مدرسه اي است كه در آن از تكنولوژي براي مديريت و كنترل استفاده كرد و امور مدرسه را راحت و آسان مي كند و اولين مدرسه هوشمند در سال 1984 توسط دیوید پرکینز در دانشگاه هاروارد افتتاح شد و بعد از به تدريج در مدارس ديگر هم اين برنامه پياده سازي شد.

خصوصيات مدرسه هوشمند چيست ؟

يكي از مهم ترين خصوصيات مدرسه هوشمند اين است كه دانش آموزان فقط در مدرسه آموزش نميبنند بلكه در خارج از مدرسه به صورت مجازي براي آن ها كلاس تشكيل مي شود و آموزش ميبينند .

يكي از مزاياي مقرون به صرفه اي كه مدرسه هوشمند دارد اين است كه ديگر نيازي به نوشتن جزوه يا خريد كتاب نيست دانش آموزان در همان لبتاپ يا گوشي خود درس هاي خودشون را مطاله كنند.

دانش آموزان مي توانند در هر ساعتي از شبانه روز مي توانند آزمون بدهند و ديگر هم نيازي به تصحيح آن نيست به صورت خودكار تصحيح مي شود و نتيجه آن را مي توانند مشاهده كنند.

دانش آموزان به صورت هوشمند حضور و غياب مي شوند يعني با استفاده از دستگاه هاي كه نصب مي شود در مدرسه و با استفاده از كارت هاي  كه در دستگاه مي زنند حضور آن ها به اوليا آن ها اطلاع داده مي شود.

دانش آموزان مي توانند به صورت خيلي ساده و راحت با دبيران خود در ارتباط باشند و سوالات و مشكلات درسي خود را بپرسند.

سامانه هوشمند مدرسه من چيست ؟

سامانه مدرسه من ويژه مديريت كامل مدارس است . اين سامانه جهت هوشمند سازي اتوماسيون داخلي مدارس استفاده مي شود .

امكانات سامانه مدرسه من

حضور و غياب هوشمند

در ورودي مدارس دستگاه نصب مي شود و دانش آموزان در هنگام ورود به مدرسه اثر انگشت ميزنند و از طريق نوتيفيكشن به اوليا اطلاع داده مي شود و اگر غيبت كنند يا تاخير ميتوانند در گوشي خود آن ها موجه كنند

نمره و كارنامه

به صورت ماهانه میتواند نمرات را ثبت کنید و داخل اپلیکشین نمایش داده می شود.

آزمون آنلاین

در هر زمانی از شبانه روز میتوان آزمون را برگزار کرد باید از قبل آزمون را طراحی و زمان آن را مشخص کرده که در آن زمان به صورت خودکار آزمون انجام شود بعد بلافاصله جواب آن به همراه نمودار پسرفت و پیشرف نمایش داده می شود.

برای دسترسی به مطالب دیگر سایت و بهره مندی از تمامی آموزشات و خدمات  ما به صفحه اصلی  مراجعه نمایید .

اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟ اپلیکیشن چیست ؟