رد کردن لینک ها

خرید سامانه مدرسه من

سامانه مدرسه من چیست؟

خرید سامانه مدرسه من
                   خرید سامانه مدرسه من

سامانه تمام هوشمند مدرسه من نوعی استارت آپ با رویش تمام هوشمند سازی مدارس تولید شده است که در اکثر پلتفرم ها قابلیت اجرا بدون نقص را دارد. این سامانه در پنج نسخه: مدیریت مدرسه، دبیران، معاونان، اولیاء و دانش آموز ارائه می شود که به صورت شبکه متصل به هم کار می کند. سامانه تمام هوشمند مدرسه من قابلیت راهبری در انواع مدارس ( دولتی، غیر دولتی و..) و تمامی مقاطع تحصیلی (ابتدایی ، متوسطه دوره اول و دوم ) را دارد.

چرا مدارس از سامانه مدرسه من استفاده می کنند؟

مدیران برای راحتی در کار خود و مدیریت آسان تر مجموعه آموزشی از سامانه مدرسه من استفاده نموده و رضایت حداکثری مدیران در مناطق مختلف شهر تهران باعث شده است که مدیران دیگر مدارس نیز مایل به استفاده از سامانه باشند.

یکی از مهم ترین دلایلی که مدیران مدارس از سامانه مدرسه من استفاده می کنند ؛ کم شدن تراکم جمعیت اولیا در مدارس می باشد و به همین دلیل مدیران و کادر اجرایی مدارس تمام تمرکز خود را روی وضعیت تحصیلی دانش آموزان خود می گذارند.

آیا سامانه مدرسه من هزینه ای برای مدارس دارد؟

آیا سامانه مدرسه من هزینه ای برای مدارس دارد؟
             آیا سامانه مدرسه من هزینه ای برای مدارس دارد؟

در واقع این سامانه هیچ هزینه ای برای مدیر و کادر مدرسه ندارد بلکه این هزینه از اولیاء دانش آموزان دریافت می شود ؛ این هزینه نیز می تواند به صورت اقساط پرداخت شود و هیچ محدودیتی در پرداخت این هزینه ها وجود ندارد.

هزینه ای که از اولیاء دریافت می شود چگونه است؟

این هزینه مبلغی معادل 34,600 تومان می باشد که تمامی خدمات ارائه شده توسط سامانه رایگان در اختیار اولیا و کادر مدرسه قرار می گیرد.

برخی از امکانات سامانه مدرسه من :

  • حضور و غیاب آنلاین
  • صدور کارنامه و ارسال نمرات
  • پرداخت شهریه و هزینه های جاری مجموعه آموزشی
  • ارسال پیام به صورت گروهی یا تکی برای اولیاء یا دانش آموزان
  • نمایش آخرین اخبار مدرسه
  • آزمون آنلاین با تصحیح خودکار و نمایش نمودار پیشرفت و پسرفت
  • گالری تصاویر

خرید سامانه مدرسه من خرید سامانه مدرسه من خرید سامانه مدرسه من