رد کردن لینک ها

 

سامانه هوشمند مدرسه من نوعی استارت آپ با رویش تمام هوشمند سازی مدارس تولید شده است که در اکثر پلتفرم ها قابلیت اجرا بدون نقص را دارد. این سامانه در پنج نسخه:

  • مدیریت مدرسه
  • دبیران
  • معاونان
  • اولیاء
  • دانش آموز

ارائه می شود که به صورت شبکه متصل به هم کار می کند. سامانه هوشمند مدرسه من قابلیت راهبری در انواع مدارس ( دولتی، غیر دولتی و..) را دارد.

ثبت حضور و غیاب و تاخیر

ثبت حضور و غیاب و تاخیر ثبت اثرانگشت دانش آموز هنگام ورود و خروج از، مدرسه ارسال پیغام ورود و خروج دانش آموز برای اولیا، موجه کردن غیبت یا تاخیر دانش آموز در نسخه اولیا.

با ثبت حضور و غیاب هوشمند،اولیا دانش آموزان ورود و خروج  فرزندان خود را بررسی میکنند و گزارشی ماهانه از حضور و غیاب و تاخیر فرزند خود دارند و میتوانند موجه کنند.استفاده از اثرانگشت هر فرد به منزله عدم تقلب او در ورود و خروج به مدرسه است.

صدور کارنامه

ارسال و ویرایش نمرات از سمت معلم، نمایش نمرات در نسخه اولیا و دانش آموزان، نمایش نمرات آزمون های آنلاین، نمایش نمودار پیشرفت یا پسرفت دانش آموز.

کارنامه امتحانات کلاسی و پروژه ای فرزندان خود را طبق نمودار بررسی کنید و مقدار پسرفت یا پیشرفت او را ببینید،همچنین میتوانید رتبه فرزند خود را در کلاس یا مدرسه هم مشاهده کنید.

برگزاری آزمون آنلاین

برگزاری آزمون های تستی بصورت آنلاین، تصحیح خودکار آزمون های تستی، نمایش نمودار پیشرفت یا پسرفت، دارای بانک سوالات تمام دروس.

آیا تابحال به این فکر کرده اید که برای بهتر یاد گرفتن و فراموش نکردن دروس خود امتحانات متعدد لازم است؟روزهای تعطیل و ایام عید حتی آخر هفته ها،با قابلیت اپلیکیشن مدرسه من میتوانید امتحانات خود را برگزار کنید و همان لحظه پاسخ خود را ببینید.

یادآور

با قابلیت دیگر اپلیکیشن مدرسه من با نام یادآور دیگر نگران فراموش کردن تاریخ و زمان امتحانات خود نباشید و با برنامه ریزی دقیق و بموقع میتوانید خود را برای تمام امتحانات آماده کنید و بموقع درس بخوانید و چیزی را فراموش نکنید.

آخرین اخبار

تمام اطلاعیه های مربوط به مدرسه خود را در این بخش دریافت میکنید و متوجه تمام تغییرات و اتفاقات مدرسه خواهید شد و احتیاجی به مراجعه حضوری شما به مدرسه نخواهد بود،صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و اتلاف وقت.

برنامه کلاسی

هر روز قبل از رفتن به مدرسه،برنامه کلاسی خود را در برنامه چک کنید تا تغییراتی که معلم خود در آن ایجاد کرده متوجه شوید و نگران تغییر برنامه کلاسی نباشید و همیشه آماده به سر کلاس بروید.

برای دسترسی به مطالب دیگر سایت و بهره مندی از تمامی آموزشات و خدمات  ما به صفحه اصلی  مراجعه نمایید .

سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من

سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من سامانه_هوشمند_مدرسه_من