رد کردن لینک ها

طراحی اپلیکیشن 

از حدود سال 2010 بازاری تحت عنوان اپلیکیشن های موبایل به وجود آمد. هدف اصلی از این کار ، این بود که یک برنامه در ابعاد و اندازه های موبایل باشد . که در کنار وبسایت های توسعه یافته با طراحی های گرافیکی خاص بتواند کارخود را به نحو احسنت انجام دهد.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

امروز میخواهیم درباره مسائل زیر اطلاعاتی را در اختیار شما کاربران عزیز ارئه دهیم :

  • طراحی اپلیکیشن اندروید یا I o S
  • طراحی اپلیکیشن  I o S
  • مزایای اپلیکیشن I o S
  • معایب اپلیکیشن I o S

طراحی اپلیکیشن اندروید یا I o S ؟

عموما اولین گام در ساخت اپلیکیشن این است که برنامه مورد نظر اندروید باشد یا IoS ، که هر کدام از مباحث مختلف مانند  : هزینه تولید ، زمان صرف شده برای تولید ، توسعه برنامه و مشکلات عرضه به بازار برخوردار هستند ، که معمولا تولید اپلیکشن Ios در همه این مباحث از اندروید مشکل تر است.

android or ios
android or ios

خب امروز میخوایم مقاله ای درباره طراحی اپلیکیشن  I o S به شما ارائه دهیم :

امروزه اکثر برنامه نویسان به سمت طراحی برامه اندروید میروند چرا که تولید این برنامه هم از هزینه کمتر و هم از زمان صرف شده کمتری برخوردار است. پس هرکی که در طراحی برنامه IoS بهتر کار کنه عملا برد کرده.

طراحی اپلیکیشن ios
طراحی اپلیکیشن ios

مزایای اپلیکیشن I o S :

اولین نکته مهم در این باره اینه که برنامه های IoS و صادرات مستقیم از آیفون تقریبا در کشور ما تحریم است. و لازمه استفاده این برنامه ها اینه که فقط از برنامه ای که خود آیفون برای دانلود اپلیکیشن ها طراحی کرده استفاده کنیم ، و میدونیم که تقریبا اکثر آن برنامه ها خارجی هستند و به کار ما نمیایند .پس ما اگر بتوانیم برنامه ای ایرانی طراحی کرده و داخل آن برنامه بارگذاری کنیم . تقریبا از بقیه رقبا جلو افتادیم و برنامه با شرایط تحریم کشورمان با استقبال خوبی روبرو میشود.

مزایای اپلیکیشن IoS

معایب اپلیکیشن I o S :

همانگونه که میشود برنامه با استقبال خوبی روبرو شود از طرفی هم میتواند با مشکلاتی  روبرو شود . مثلا اگر برنامه ما خیلی سطح بالا و تاپ نباشد . چون تعداد کاربران I o S نسبت به اندروید کمتر هست ، با شکست بزرگی مواجه میشویم.  و از طرفی هرچقدرم که برنامه ما تاپ باشد . تعداد کاربران اندروید بیشتر است . تعداد دانلود برنامه ما نسبت به اندروید کمتر است. 

برای استفاده از خدمات به صفحه اصلی سایت مراجعه و از دیگر مطالب سایت فرایند پرداز رایمند دیدن کنید .

مقالات تهیه شده توسط تیم فرایند پرداز رایمند عبارتند از :

#سامانه هوشمند مدرسه من     #بدافزارچیست         #اپلیکیشن چیست            #گرافیک چیست 

#ساختار کلی شبکه                  #صنعت چاپ